Global MillWork

Global Millwork, üretim tesisi Başkent Organiza Sanayi Bölgesi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarında 15000 m² alana kuruludur. Ürünlerimiz için özgün bir şekilde inşa edilmiş fabrikamızda son teknolojik altyapı kullanılmıştır.
Ayda 200.000 m² kaplama malzemesi üretim kapasitesi bulunan fabrikamızda ayrıca ana ofis, mimari ofis, showroom ve satış-pazarlama departmanlarını barındırmaktadır.

Global Millwork, inşaat sektöründe yıllara dayanan tecrübesi, uzman kadrosu ve her geçen gün gelişen kurumsal yapısıyla başta iç mekan dekoratif ürünler olmak üzere, dış cephe ve diğer mimari hizmetlerde çözümler üretmektedir.

Global Millwork; dış cephe ve iç mekan kaplama malzemesi üreticisi olarak ürünlerinin kalitesini sürekli geliştirerek ve bu alanda yenilikçi çalışmalara imza atarak kendi faaliyetlerini ulusal ve uluslararası standartlar ve müşteri talepleri ile uyumlu şekilde gerçekleştirir. Bu doğrultuda vizyonumuz; kurumsal ve personel kalite standartlarının sürdürülebilir bir şekilde artırılmasıdır.